• Bakım Sözleşmeleri

Bakım Sözleşmeleri

Kurumsal ve Bireysel Bakım Sözleşmeleri

 • Klima Bakım Anlaşmaları

 • VRF Klima Bakım Anlaşmaları
 • Isı Pompası Bakım Anlaşmaları
 • Havalandırma Kanalı Bakım Anlaşmaları
 • Isıtma Grubu Bakım Anlaşmaları (Kombi, Boyler, Kazan, Isı Pompası)

 • Mekanik Bakım Anlaşmaları (Elektrik, Su Tesisatı, Marangoz, Vb.)
 • Jenaratör Grupları Bakım Anlaşmaları
 • Beyaz Eşya Grupları Bakım Anlaşmaları
 • PC - Sunucu Bakım Anlaşmaları (Pc, Sunucu, Tarayıcı, Yazıcı, Vb)
 • BT Güvenlik Sistemleri Bakım Anlaşmaları
 • Yazılım Destek Bakım Anlaşmaları 
 • Telefon Santralleri Bakım Anlaşmaları
 • Bahçe Peyzaj Bakım Anlaşmaları

 

Arabanızda ilk yağ değişiminizi yapmak için 100.000 Km bekler miydiniz?

Muhtemelen hayır, öyleyse neden sizin için hayati önem taşıyan mekanik veya elektronik ürünlerinin performanslarını korumak, ömürlerini uzatmak ve enerji tasarrufu sağlamak için koruyucu bakım anlaşması yapmıyorsunuz çünkü çoğumuz yanlış bilgilendirilmişiz. Ama siz değil! hayır…

Bilgilendirilme seçimini yaptınız ve karşılığını alacaksınız.

 

Bakım Anlaşmaları Nasıl Yapılır?

Bir ön görüşme yapılarak taleplerinizi dinleriz sonrasında teknik personelimiz saha analizi yaparak sizin için gerekli en uygun sözleşme modelini belirler. (Talep edilmesi durumunda detaylı bir rapor hazırlar ve size sunarız). Yapılan sözleşme sonrasında teknik ekibimiz bir çalışma gerçekleştirerek eksikleri sorunları giderir ve ilk bakım yapılmış olur. Yapılan ilk bakımın ardından varsa eksiklikler hakkında bir rapor hazırlayarak sunarız.

Randevu planlaması nasıl çalışır?  

Online, e-posta yoluyla veya telefonla randevu talep edebilirsiniz . Çevrimiçi veya e-posta yoluyla bir servis randevusu talep ederseniz, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz planlamayı tamamlamak için sizi arayacaktır. İlk telefon görüşmesinde tüm randevuları planlamaya çalışıyoruz, ancak çok yoğun günlerde daha hızlı hizmet verebilmek için servis teknisyenine danışmamız gerekebilir.

Amacımız her bir müşterimizin evine veya iş yerine hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmak olduğundan, tüm randevuları hızlandırmak için teknisyenlerimizin rotalarını bir gün önce planlıyoruz. Randevunuzdan bir gün önce, rotalar haritalandıktan sonra, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek size üç saatlik zaman dilimi aralığı bildirecektir. Beklenmedik bir şey olmadıkça, teknisyenlerimiz genellikle çok dakiktir ve randevu saatinde adresinizde bulunurlar.

Randevunuzu planlarken net bir saate sahip olmayı tercih ediyorsanız, "İlk Çağrı" randevusu isteme seçeneğiniz vardır. Bu, günün planlanan ilk randevusudur ve önceden onaylayabileceğimiz tek zamandır. 

Parça ve işçilik garantisi nedir?

1.Değişimini yaptığımız tüm yedek parçalar orijinal ve bir yıl garantilidir.

2.Yapılan tüm işçilikler bir yıl garantilidir.

Tamircim.net, yedek parça ve işçilik için bir yıllık garanti sağlar. Tamircim.net tarafından onarımı yapılan ürün aynı arızayı bir yıl içinde tekrarlarsa ücretsiz olarak servislerimiz tarafından onarımı yapılır. 

 

Küçük İpuçları

Bir servis çağrısı sonrasında ne beklemelisiniz?

Teknisyenlerimiz bir önceki servisten adresinize hareket ettiğinde sizi arayıp yolda olduklarının bilgisini verecekler. Ekibimizin, son randevunun ne kadar uzakta olduğuna bağlı olarak 15 - 45 dakika içinde adresinizde olacaktır. Teknisyenlerimiz tanılama, onarım tahminleri, parça siparişleri ve randevu yönetimine yardımcı olmak için el bilgisayarları ile çalışır. Bu nedenle, servis formunuzu tamamlanan servis çağrınızdan sonra e-posta yoluyla alacaksınız. İsterseniz basılı bir kopya da evinize postalaya biliriz. Randevunuzdan üç gün sonra her şeyin yolunda olduğundan emin olmak ve daha fazla onarıma ihtiyacınız olmadığını doğrulamak için müşteri temsilcimiz tarafından alacaksınız.

İş Takibi

İzleme ve yönetim yazılımımızı kullanan, teknisyenimiz yapılan her işin kaydedilmesi ve onaylanması için işe başlamadan önce el bilgisayarında Başlata tıklayacaktır. Bu her bir servis çağrısında harcanan zamanı takip etmek ve ilk 30 dakikanın ötesindeki işçilik maliyetlerinin ne kadar sürede tamamlandığının göstergesi açısından adil olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Tamircim.Net Türkiye’nin her ilinde, her semtinde, her mahallesinde, her köy ve kasabasında yerel işletmelerle 7 Gün 24 Saat aralıksız hizmet sağlıyor.

Yerel İşletmelere Destek

Tamircim.Net 81 il 973 ilçede yerel ortağımız küçük işletmelere verdiğimiz destekle onların ayakta kalmasını sağlıyoruz.