• Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi İletişim

Tamircim.net'i aradığınızda hangi bilgilere ihtiyaç duyarız?

  • İletişim bilgileri (isim, telefon numaraları, adres, e-posta)
  • Servis gerektiren cihazların modeli ve seri numarası
  • Teşhis hazırlığı için cihaz (lar) ın arıza belirtileri
  • Servis randevusu için uygun gün ve saatler
  • Sorununuzu çözmenize yardımcı olmak için, cihazınızın E-Nr numarasını bilmemiz gerekecek. Bilgi plakası olarak bilinen bir çıkartma veya metal plaka üzerinde bulabilirsiniz


Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz öncelikle ekibimizin daha önce evinizde bir cihaza servis yapıp yapmadığını soracaktır. Yeni bir müşteri iseniz, gelecekteki servis ihtiyaçları için tüm iletişim bilgilerini ve cihaz ürün bilgilerini isteyecektir. Teknisyenlerimize bakım ve onarım geçmişi gösterebilmek için her müşteri için önceki tüm servis çağrılarının kaydını içeren servis kaydı oluştururuz.


Cihaz modeli ve seri numarasını bilmek, servis aracımıza ek parçalarla stoklamak da dahil olmak üzere, cihazınızı tek seferde tamir etme şansını artırmamıza yardımcı olur. Servis çağrınızı planlamak için telefon ederken cihazınızın yanında olmayabileceğinizi biliyoruz, endişelenmeyin! Her zaman randevunuzu planlayabilir, ardından model ve seri numarasını elinizde bulundurduğunuzda geri arayabilirsiniz.

Randevu planlaması nasıl çalışır? Randevum için ne kadar zaman aralığı olacak?

Online, e-posta yoluyla veya telefonla randevu talep edebilirsiniz . Çevrimiçi veya e-posta yoluyla bir servis randevusu talep ederseniz, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz planlamayı tamamlamak için sizi arayacaktır. İlk telefon görüşmesinde tüm randevuları planlamaya çalışıyoruz, ancak çok yoğun günlerde daha hızlı hizmet verebilmek için servis teknisyenine danışmamız gerekebilir.

Amacımız her bir müşterimizin evine veya iş yerine hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmak olduğundan, tüm randevuları hızlandırmak için teknisyenlerimizin rotalarını bir gün önce planlıyoruz. Randevunuzdan bir gün önce, rotalar haritalandıktan sonra, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek size üç saatlik zaman dilimi aralığı bildirecektir. Beklenmedik bir şey olmadıkça, teknisyenlerimiz genellikle çok dakiktir ve randevu saatinde adresinizde bulunurlar.

Randevunuzu planlarken net bir saate sahip olmayı tercih ediyorsanız, "İlk Çağrı" randevusu isteme seçeneğiniz vardır. Bu, günün planlanan ilk randevusudur ve önceden onaylayabileceğimiz tek zamandır.

Parça ve işçilik garantisi nedir?

1.Değişimini yaptığımız tüm yedek parçalar orijinal ve bir yıl garantilidir.

 

2.Yapılan tüm işçilikler bir yıl garantilidir.

 

Tamircim.net, yedek parça ve işçilik için bir yıllık garanti sağlar. Tamircim.net tarafından onarımı yapılan ürün aynı arızayı bir yıl içinde tekrarlarsa ücretsiz olarak servislerimiz tarafından onarımı yapılır. Ayrıca sabit servis ücreti istenmez.

 

Sadece servis ücreti alınan arızalarda 30 gün gün servis yenileme garantisi vardır servislerimiz birden fazla servis hizmeti sağlamış olsa bile sabit servis ücretini yalnızca bir kez ödersiniz.

Küçük İpuçları

Bir servis çağrısı sonrasında ne beklemelisiniz?

Teknisyenlerimiz bir önceki servisten adresinize hareket ettiğinde sizi arayıp yolda olduklarının bilgisini verecekler. Ekibimizin, son randevunun ne kadar uzakta olduğuna bağlı olarak 15 - 45 dakika içinde adresinizde olacaktır. 

Teknisyenlerimiz tanılama, onarım tahminleri, parça siparişleri ve randevu yönetimine yardımcı olmak için el bilgisayarları ile çalışır. Bu nedenle, servis formunuzu tamamlanan servis çağrınızdan sonra e-posta yoluyla alacaksınız. İsterseniz basılı bir kopya da evinize postalaya biliriz. Randevunuzdan üç gün sonra her şeyin yolunda olduğundan emin olmak ve daha fazla onarıma ihtiyacınız olmadığını doğrulamak için müşteri temsilcimiz tarafından alacaksınız.

İş Takibi

İzleme ve yönetim yazılımımızı kullanan, teknisyenimiz yapılan her işin kaydedilmesi ve onaylanması için işe başlamadan önce el bilgisayarında Başlata tıklayacaktır. Bu her bir servis çağrısında harcanan zamanı takip etmek ve ilk 30 dakikanın ötesindeki işçilik maliyetlerinin ne kadar sürede tamamlandığının göstergesi açısından adil olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Tamircim.Net Türkiye’nin her ilinde, her semtinde, her mahallesinde, her köy ve kasabasında yerel işletmelerle 7 Gün 24 Saat aralıksız hizmet sağlıyor.

Yerel İşletmelere Destek

Tamircim.Net 81 il 973 ilçede yerel ortağımız küçük işletmelere verdiğimiz destekle onların ayakta kalmasını sağlıyoruz.