Klima Servisi Fiyatları


Klima servis fiyatları, klima model ve kapasitelerine göre değişiklik gösterir örneğin küçük split klimalar için yetmiş lira servis ücreti öderken büyük kapasitedeki klimalar ve ısı pompaları için ödeyeceğiniz servis ücretleri üç yüz lira ile beş yüz lira arasında değişiklik gösterebilir

klimanın modeli ve kapasitesine bağlı fiyatı olarak 150 TL ile 400 TL arasında değişebilir.
 

Basit bir split klima bakımı muhtemelen 150 TL yaklaşırken, büyük bir merkezi hava sistemi için bir servis çağrısı biraz daha pahalıya mal olacaktır. En iyi fiyatları bulmak için şirketimizden fiyat teklifi almak için arayın veya mesaj atın.
 

Klima bakım fiyatı, ilk bakışta pahalı gelebilir, ancak klimanıza hiçbir zaman bakım yapılmazsa, aradan geçen zaman sizin daha da fazla para ödemenize neden olacaktır. Kirli veya hasarlı bir AC ünitesi bazı pahalı elektrik faturalarına neden olabilir

İsterseniz birkaç tasarruf etmek için klimanızı kendiniz temizleyebilirsiniz.
 

Merkezi , bölünmüş veya split klima ünitesini kendi başınıza temizlemek , verimli bir şekilde çalışmasını sağla masada filtrelerin temiz kalmasına katkı sağlayabilir . Bir servis teknisyeni bunu sizin için bir servis çağrısında yapacak olsa da, bunu kendiniz yapmak size tasarruf sağlayabilir. Ama unutmayın klimanın en önemli yeri fan pervanesidir ve özel klima giysisi ile basınç kullanarak temizlenir bunun için profesyonel yardım almanız gerekir.
 

Klima ünitenizi ne kadar rahat açtığınıza bağlı olarak yüzeysel olarak temizleyebilirsiniz, ancak bir servis teknisyeni olmadan ciddi sorunları fark edemezsiniz.

 

KLİMA SERVİSİ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ