Kombi Bakımının Faydaları

Kombi bakımı tasarruf sağlar

Her yıl düzenli olarak kombinize bakım yapmayı unutabilirsiniz ancak, düzenli kontrol ve bakımın kombinize bir çok faydası olabilir.

fatura el yakıyor

 Faturalarınızı Azaltın

Yıllık kombi servisi, kombinizin mümkün olduğunca verimli çalışmasını sağlamaya ve ısıtma yakıtı israfını önlemeye yardımcı olur. Bu yalnızca enerji faturalarınızda tasarruf sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda karbon ayak izinizi ve çevre üzerindeki etkinizi de azaltacaktır.

arızali kombi çok gaz tüketir

 Sevdiklerinizi Koruyun

Arızalı bir kombi son derece tehlikeli olabilir. Yıllık kombi servisi yangınlara, patlamalara, gaz sızıntılarına ve karbon monoksit zehirlenmesine karşı korunmaya yardımcı olur. Karbon monoksit, hızlı ve uyarı vermeden öldürebilen ölümcül bir gazdır. Yıllık kombi servisine ek olarak, sesli bir karbon monoksit alarmı takmak, sevdiklerinizi karbon monoksit zehirlenmesinden korumaya yardımcı olur.

kombinize yıllık bakım yaptırın

 Eşanjör Tamirlerinde Tasarruf Edin

Kombinize yıllık bakım yaparak ısıtma sisteminizin güvenilirliğini artırabilir, gelecekteki kombi onarımlarını en aza indirebilir ve kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Düzenli kontroller ve bakım, çözülmeden bırakılan, daha önemli sorunlara neden olabilecek, gelecekteki onarım maliyetlerini artırabilecek veya eski eşanjörünüzü değiştirmeniz için olası ve pahalı bir gerekliliği geciktirebilecek küçük sorunları keşfedebilir.

gürültülü çalışan kombiler için bakım yapılmalı

 Gürültüden Kurtulun

Yıllık kombi servisi en iyi soğuk aylardan önce yapılır. Sonbaharda ısıtmayı açmaya çalışmaktan ve bir arıza keşfetmekten daha kötü bir şey yoktur. Isıtma açık değilken artan yakıt kullanımı için ödeme yapmayacağınız için kombinize soğuk havalardan önce bakım yapılması maliyetin azalmasına yardımcı olur.