Boya / Duvar Kağıdı

Boya Fiyat Listesi 

Plastik Boyana

Su Bazlı Silikonlu Boyama

Saten Boyama 

Tavan Boya Uygulaması

Kartonbiyer Boya Uygulaması

Duvar Kağıdı Uygulaması

Saten Alçı Uygulaması

81 İlde Kesintisiz Hizmet 

Ücretsiz Servis Danışmanlığı 

Uygulamalar 1 Yıl Garantilidir

Online servis formu doldurarak kayıt oluşturabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede randevu kaydınızı onaylamak için sizi arayacaklardır.

Hayallerinizi Ertelemeyin !

İtiraf edin hep ne zaman yapılacak bu evin boyası dediniz. İşte o şansı yakaladınız. Evinizi güzelleştirmeye hazır mısınız? Boya işlerini şimdi uygun fiyatlardan yararlanarak yaptırın.  Kampanya fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. Üstelik kredi kartıyla ödeme kolaylığı yaşayın. 

 

Arayın veya form doldurun iç mimarımız evinizde ücretsiz keşir yapsın mekana uygun boya renklerine karar vermenize yardımcı olsun. 

Öncelikle yüzeye uygun bir boya seçilmeli ve yardımcı malzeme gerekiyorsa yüzeye ve boyaya uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Boya satın alınırken kaliteli olanı tercih edilmelidir. Ucuz ve kalitesiz boyalar metrekare bazında kaliteli boyalarla aynı maliyete gelir. Ancak az bir fiyat için yapılan tasarruf ileride büyük zararlara neden olabilir.

Piyasada her kalitede boya, astar ve tiner bulunabilir. Uygulamada daha iyi sonuç almak için yüzeye uygun boya, astar ve tiner kullanılması önerilir.

Boyanın uzun ömürlü olması için satın alınan ürünün TSE standardında olduğunu, üretici firma ISO 9000 belgesine sahip mi kontrol edilmelidir.

İç ve dış mekanlarda kullanılacak rengin mekana uygun olup olmadığı küçük bir yüzeyde denenmelidir.

81 il 973 ilçede yerel ortağımız küçük işletmelere verdiğimiz destekle onların ayakta kalmasını sağlıyoruz.

 

Ustalarımız hızlı çalışır ve işlerini doğru yaparak kaliteyi önemseler. Son derece deneyimlidirler ve uzmanlık sertifikasına sahiptirler. 

Boya ve Tadilatınızı tamamlamak için en kaliteli ürünleri kullanırlar.