• Dekupaj Makinesi Arızaları
dekupaj-ariza_tamir_servisi

Dekupaj Makinesi Arızaları

Öncelikle dekupaj makinesinin fişini ve kablosunu kontrol ediniz. Kabloda kopma meydana gelmiş veya fiş bağlantıları gevşemiş olabilir. Sorun hala devam ediyorsa kömürleri kontrol edin. Zamanla içerisindeki kömür bitmiş olabilir. Çoğunlukla kömürler sigortalıdır ve bitime yakın sigortası atar ve dekupaj makinesinin çalışmasını, kolektörünü yakmasını engeller. Şayet sorun kömürlerde ise numunesiyle yedek parça satan yerlerden temin edebilirsiniz. Arıza daha ileri boyutlarda ise kolektör ve yastık yanması gibi makineyi servise götürmenizi tavsiye ederiz.

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi

Yaşam alanlarınızda kullandığınız elektrikli el aletleriniz, zamanla teknik arızalar çıkartarak günlük hayatınızı etkileyebilir.

 

Tamircim.net olarak bizler darbeli matkap, şarjlı tornavida, zımpara makinesi ve hava kompresörü gibi elektrikli el aletlerinizin çıkarmış olduğu arızaları en kısa zamanda çözerek, kullanımınıza ilk günkü gibi sunuyoruz.


444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün klima onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar