Pnömatik Darbeli Matkap Çalışmıyor

Pnömatik Darbeli Matkap Çalışmıyor

Matkaplar yapısı gereği karmaşıktır. Arızanın boyutlarını büyütmeden basit tamir yollarını bulabilirsiniz.

 

Pnömatik matkaplarda darbe, piston ve hava yardımıyla sağlanır. Genellikle arıza bir veya birkaç nedenden oluşur. Sırayla piston kolu kırılması, piston aşınması, piston segmanı aşınması ve çelik uç vurucunun kırılması gibi nedenlerden meydana gelir. Bu tür arızaları amatör aletlerle tamir etmek ve arızalı parçayı temin etmek zordur. Oluşan arızayı daha fazla büyütmeden makinenizi servise götürmenizi tavsiye ederiz.

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi

Yaşam alanlarınızda kullandığınız elektrikli el aletleriniz, zamanla teknik arızalar çıkartarak günlük hayatınızı etkileyebilir.

 

Tamircim.net olarak bizler darbeli matkap, şarjlı tornavida, zımpara makinesi ve hava kompresörü gibi elektrikli el aletlerinizin çıkarmış olduğu arızaları en kısa zamanda çözerek, kullanımınıza ilk günkü gibi sunuyoruz.


444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün el aletleri onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar