• Hava Perdesi Servisi

Hava Perdesi Arıza Tespit ve Onarım Servisi

Hava Perdesi Servis Ücretleri

Hava Perdesi Bakım Ücretleri

Tamir, Bakım ve Montaj Hizmeti

7/24 Acil Servis Hizmeti

81 İlde Kesintisiz Servis

TSE 12850 Yetki Belgeli Servis

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi

Hava Perdesi bakım, montaj, arıza tespit ve tamir servisi ekiplerimiz yaşadığınız sorunu kolayca tespit eder ve aynı gün çözüm sunar.

Tüm marka ve model hava perdesi serilerinde ürün teknolojilerine hakim ekiplerimizle sizlere eksiksiz bir teknik servis deneyimi sunuyoruz.

 

Uzmanlarımızın yaptığı tüm işçilik ve parça değişimleri

1 yıl garantilidir.

444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün klima onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar


Hava Perdesi özellikle sinema salonlarında, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, eczanelerde, ofis ve benzeri yerlerde insanların yoğun olarak kullandığı iç ortamda bulunan soğutulmuş veya ısıtılmış havanın dışarı çıkışını engelleyen cihazlardır. Hava perdeleri belirli bir hızla havayı üflediği için dış ortamdaki sağlık açısından zararlı olan toz, böcek, haşere ve kötü havanın içeri girmesini engellemektedir. İç ortamda bulunan ısıtılmış veya soğutulmuş havayı muhafaza ederek enerji tasarrufu sağlayarak, dış ortamdan gelecek soğuk, sıcak, tozlu ve kirli havanın içeriye girmesini önlemeye yönelik verimli şekilde çalışarak görünmez bir kapı görevi yapmaktır. 

 

Bakım yapılmamış hava perdeleri bulunduğunuz ortamda sağlık problemi oluşturabilecek koku, bakteriler ve diğer etkenlerden koruyamamaktadır. Bu nedenle sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Hava Perdesi bakımı yapılmadığında fazladan elektrik tüketimi yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bakım yaptırmadığınız takdirde arızalar peşinizi bırakmaz ve ekonomik kayıplar yaşarsınız. Hava perdesi arıza tespit, onarım ve bakım servisi olarak yıllardır müşterilerimize sunduğumuz güven ve kaliteli garantili servis ve güler yüzlü hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın ve her geçen gün yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile sizlere hızlı, titiz ve garantili servis hizmetleri sağlamak vazgeçilmez prensibimizdir.

 

Hava Perdesi Bakım, Montaj, Arıza Tespit ve Tamir hizmetleri için 444 0 517 no'lu hattımızdan bizi arayabilir, ücretsiz servis danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Her marka ve model hava perdesi için servis hizmeti vermekteyiz.