• Isı Pompası Servisi

Isı Pompası Arıza Tespit ve Onarım Servisi

Isı Pompası Servis Ücretleri

Isı Pompası Bakım Ücretleri

Tamir, Bakım ve Montaj Hizmeti

7/24 Acil Servis Hizmeti

81 İlde Kesintisiz Servis

TSE 12850 Yetki Belgeli Servis

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi

Isı Pompası bakım, montaj, arıza tespit ve tamir servisi ekiplerimiz yaşadığınız sorunu kolayca tespit eder ve aynı gün çözüm sunar. 

Tüm marka ve model ısı pompası serilerinde ürün teknolojilerine hakim ekiplerimizle sizlere eksiksiz bir teknik servis deneyimi sunuyoruz.

 

Uzmanlarımızın yaptığı tüm işçilik ve parça değişimleri

1 yıl garantilidir.

444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün klima onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar


Isı pompaları doğada bulunan fakat sıcaklığı düşük olduğundan kullanılamayan enerjilerin sıcaklığını yükseltip kullanmamızı sağlayan cihazlardır. Isı pompaları klimalardaki sistem ile aynı şekilde çalışmaktadır. Hava, su ve toprak doğada çokça bulunan ve yenilenebilir enerji kaynaklarıdır. Bunlar içinde ise en sık tercih edilen ise havadır. Günümüzde en fazla hava kaynaklı ısı pompaları kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. 

 

Isı pompası sıcaklık üretmek için herhangi birşey yakmaz, bu sebeple zehirli gazların dışarı salınımı önlenmiş olur. Kullanımı son derece kolay ve uzun ömürlüdür. Isı pompası servisimizde filtre temizliği, drenaj hattı temizliği, kimyasal malzemelerle selpantin temizliği, pislik tutucu temizliği, fan temizliği ve arıza tespit hizmeti vermekteyiz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz ve uzman kadromuz ile en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Isı pompası arıza tespit, onarım ve bakım servisi olarak yıllardır müşterilerimize sunduğumuz güven ve kaliteli garantili servis ve güler yüzlü hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın ve her geçen gün yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile sizlere hızlı, titiz ve garantili servis hizmetleri sağlamak vazgeçilmez prensibimizdir.

 

Isı Pompası Bakım, Montaj, Arıza Tespit ve Tamir hizmetleri için 444 0 517 no'lu hattımızdan bizi arayabilir, ücretsiz servis danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Her marka ve model hava perdesi için servis hizmeti vermekteyiz.