Mini Buzdolabınızı Şarap Dolabına Nasıl Çevirirsiniz?

Şarap buzdolapları çok pahalı olabilir. Mini buzdolabınızı sadece birkaç basit adımda tam işlevli bir şarap buzdolabına dönüştürebilirsiniz.

Bi_ Cihaz_Zamanlayıcı_ve_Termometre_Satın_Alın_tamircim_net

1- Bir Cihaz Zamanlayıcı ve Termometre Satın Alın

 

Çoğu donanım mağazasında aydınlatma bölümünde bir cihaz zamanlayıcı bulabilirsiniz. Buzdolabı termometrelerini bulmak oldukça kolaydır. Onları hemen hemen her marketten alabilirsiniz.

2- Zamanlayıcıyı Ayarlayın

 

Mini buzdolabınızın güç kablosunu cihazın zamanlayıcısına takın. Ardından cihaz zamanlayıcısını prize takın.

zamanyayıcıyı_ayarlayın_tamircim_net

3- Güç Ayarını Mümkün Olan En Düşük Seviyeye Getirin ve Termometreyi Mini Buzdolabına Koyun

 

Çalıştırmasına izin verin ve sıcaklığı ölçün. 55 derece F'nin (uygun şarap saklama sıcaklığı) altına düştüğünde bir sonraki adıma geçin.

güç_ayarını_en_düşük_seviyeye_getirin_tamircim_net

 

 

4- Mini Buzdolabı Sıcaklığını 12,8°C'ye Yükseltmek için Cihaz Zamanlayıcısını Ayarlayın

 

Temel olarak, cihaz zamanlayıcı mini buzdolabının gücünü açıp kapatacak aralıklarla ayarlanabilir. Bu, şarabı saklamak için iyi bir yer haline getirmek için sıcaklığı etkili bir şekilde yükseltecektir. 2 saat açık, 2 saat kapalı aralıklarla başlayın. Bununla başlarsanız ve sıcaklık 56 derece F'nin üzerine çıkarsa, zamanlayıcıyı 2 1/2 saat açık, 1 ve 1/2 saat kapalı gibi daha uzun ayarlara sahip olacak şekilde ayarlayın. Aynı şekilde, sıcaklık çok düşükse, zamanlayıcınızı 1 1/2 saat açık ve 2 1/2 saat kapalı olmak üzere daha uzun kapalı ayarları olacak şekilde ayarlayın.

sıcaklığı_12_dereceye_sabitleyin_tamircim_net