• Kompresör Basınçlı Hava Vermiyor
kompresor_basincli_hava_vermiyor_tamircim_net

Kompresör Basınçlı Hava Vermiyor

Kompresörler, aldığı havayı sıkıştırarak basınçlı olarak kullanımı sağlar. Öncelikle kompresörü güvenli bir ortamda çalıştırın ve basit arızaların dışında tamir etmeye çalışmayın.

 

Muhtemel arıza basınç şalteri ile ilgili çok hassas ayar gerekmektedir. Şalterin üzerinde bulunan basınç anahtarını (+) yönde bir-iki tur çevirerek basıncı arttırın. Arıza devam ediyorsa kompresörü servise götürmenizi tavsiye ederiz.

 

Amatör aletlerle kompresör gibi cihazları tamir etmek zordur. Kompresörün basınç ayarları mutlaka yetkili serviste yapılmalıdır.

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi

Hava kompresörünüz, zamanla teknik arızalar çıkartarak günlük hayatınızı etkileyebilir.

 

Tamircim.net olarak bizler hava kompresörlerinizin çıkarmış olduğu arızaları en kısa zamanda çözerek, kullanımınıza ilk günkü gibi sunuyoruz.


444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün kompresör onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar