• Televizyon Çalışmıyor / Açılmıyor
televizyon_valismiyor_tamircim_net

Televizyon Çalışmıyor / Açılmıyor

Onarıma girerken;

1- İş güvenliği.

2- Çalışma yeri.

3- Tamiratta kullanacağınız aletleri hazırlayınız.

 

Her alet ve takımı amacına uygun yerde kullanmak gerekir. Bu hem tamiri yapılan cihazın,hem alet ve takımın hem de tamiri yapanların güvenliği bakımından önemlidir. Televizyon tamiri yaparken lastik veya kauçuk tabanlı ayakkabı giymelisiniz.

 

Öncelikle televizyona enerji geldiğinden emin olun prizi ve fişi kontrol edin enerji sorunu yaşamıyorsanız uzaktan kumandayı TV'nin önündeki sensor doğru tutun ve uzaktan kumanda üzerindeki açma kapama düğmesine basın. TV'nin açılıp açılmadığını veya aydınlatma LED'inin yanıp yanmadığını kontrol edin. Aydınlatma LED'i yanıyorsa, ancak TV açılmıyorsa enerji fişini çekerek iki dakika bekleyip TV'yi sıfırlamayı yeniden başlatmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa servisi arayın.

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi

Yaşam alanlarınızda kullandığınız elektronik aletleriniz, zamanla teknik arızalar çıkartarak günlük hayatınızı etkileyebilir.

 

Tamircim.net olarak bizler televizyon, müzik seti, DVD player ve oyun konsolu gibi elektronik aletlerinizin çıkarmış olduğu arızaları en kısa zamanda çözerek, kullanımınıza ilk günkü gibi sunuyoruz.


444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün televizyon onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!