• Klima Bakımı
İlaçlı Makineli Klima Bakımı Klima Temizliği Yetkili Servis Tamircim.net

Klima Bakım Servisi

Klima Bakım Ücretleri

Salon Tipi Klima Bakımı

Kaset Tİpi Klima Bakımı

Kanallı Klima Bakımı

Yer Tavan Klima Bakımı

7/24 Acil Servis Hizmeti

81 İlde Kesintisiz Servis

TSE 12850 Yetki Belgeli Servis

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi


444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.

Klimalarınızın düzenli olarak bakımını yaptırmadığınızda virüs saçtığını biliyor muydunuz?

Bilinenin aksine sadece filtre temizliği yaptığınızda, cihazınızdaki virüslerden kısmen kurtulmuş olursunuz. Virüslerin en yoğun barındığı alan pervanedir.

Klimayı çalıştırmaya başladığınızda fan yaprakları arasına biriken kirler, soluduğunuz havayı kirletmeye başlar.

Tamircim.net olarak bizler, klimalarınızı standart işlemlerle temizlemek yerine, yeni nesil yıkama sistemi ile %100 oranında bakterilerden arındırarak temiz hava solumanıza ve sağlığınızı korumanıza katkıda bulunuyoruz. Böylece klimanızın performansını ilk günkü ayarlarına geri döndürüyoruz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün klima onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar


Klima servisi hizmetlerimizde klima bakımı, klima demontaj işlemi, arıza tamiri, gaz dolumu, klima sökme ve takma işlemleri vermekteyiz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz ve uzman kadromuz ile en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Klima Servisi olarak yıllardır müşterilerimize sunduğumuz güven ve kaliteli garantili servis ve güler yüzlü hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın ve her geçen gün yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile sizlere hızlı, titiz ve garantili servis hizmetleri sağlamak vazgeçilmez prensibimizdir.

 

Düzenli aralıklarla bakımı yapılmayan klimalar, havadaki toz ve partiküller ortamda kalarak küf mantarlarını oluşturur. Bu sağlıksız ortam; fibromiyalji, sinüzit, burun kanaması, yüz felci, bronşit, baş ağrısı, yorgunluk ve lejyoner gibi hastalıklara zemin oluşturur. Bu nedenle klima bakımının yılda 2 defa olmak üzere bir kez yaz başı, bir kez de kış başında yapılması önerilir. Bunun haricinde 1-2 hafta süreyle klima filtrelerinin ılık basınçlı su ya da basınçlı hava ile temizlenmesi tavsiye edilir.

 

Klimalar hem yaz hem de kış aylarında ev ve iş yerlerinizde konforunuzun vazgeçilmez bir parçasıdır. Klimanızın tamirine, kurulumuna veya mevsimlik bakımına ihtiyacınız olduğunda ürün teknolojilerine hakim ekiplerimizle sizlere eksiksiz bir teknik servis deneyimi sunuyoruz. Klima sesli çalışıyor, klima su akıtıyor, klima ısıtmıyor, klima soğutmuyor, klima arızaları, klima servis ücretleri gibi tüm soru ve sorunlarınız için 444 0 517 no'lu hattımızdan bizi arayabilir, ücretsiz servis danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Her marka ve model klima için servis hizmeti vermekteyiz.