• Klima Montaj Servisi
Klima Sökme Takma Yer Değiştirme Montaj Servisi Tamircim.net

Klima Montaj Servisi

Klima Montaj Ücretleri

Salon Tipi Klima Montajı

Kaset Tipi Klima Montajı

Kanallı Klima Montajı

Yer Tavan Klima Montajı

7/24 Acil Servis Hizmeti

81 İlde Kesintisiz Servis

TSE 12850 Yetki Belgeli Servis

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi


444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.

Klima montajı, ürünü alırken gösterdiğimiz hassasiyet kadar önem verilmesi gereken bir konudur. Klimanızın özelliği ve performansı ne kadar iyi olursa olsun, doğru yapılmamış bir montaj farklı sorunlara neden olabilir.

Montajın doğru yapılmasıyla birlikte klimanızdan tüm özellikleri ile en doğru şekilde verim alabilirsiniz. Ufak bir montaj hatası kalıcı arızalara, verimsizliğe ve fazla enerji tüketimine sebep olabilir.

Tamircim.net olarak, ürün teknolojilerine hakim ekiplerimizle sizlere eksiksiz bir montaj servisi deneyimi sunuyoruz.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün klima onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar


Klima servisi hizmetlerimizde klima bakımı, klima demontaj işlemi, arıza tamiri, gaz dolumu, klima sökme ve takma işlemleri vermekteyiz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz ve uzman kadromuz ile en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Klima Servisi olarak yıllardır müşterilerimize sunduğumuz güven ve kaliteli garantili servis ve güler yüzlü hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın ve her geçen gün yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile sizlere hızlı, titiz ve garantili servis hizmetleri sağlamak vazgeçilmez prensibimizdir.

 

Klimalar hem yaz hem de kış aylarında ev ve iş yerlerinizde konforunuzun vazgeçilmez bir parçasıdır. Klimanızın tamirine, kurulumuna veya mevsimlik bakımına ihtiyacınız olduğunda ürün teknolojilerine hakim ekiplerimizle sizlere eksiksiz bir teknik servis deneyimi sunuyoruz. Klima sesli çalışıyor, klima su akıtıyor, klima ısıtmıyor, klima soğutmuyor, klima arızaları, klima servis ücretleri gibi tüm soru ve sorunlarınız için 444 0 517 no'lu hattımızdan bizi arayabilir, ücretsiz servis danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Her marka ve model klima için servis hizmeti vermekteyiz.