• Klima Servisi
Klima tamir montaj bakım onarım yer değişimi

Klima Tamir Servisi

Klima Servis Ücretleri

Klima Onarım Servisi

Klima Bakım Servisi

Klima Montaj Servisi

7/24 Acil Servis Hizmeti

81 İlde Kesintisiz Servis

TSE 12850 Yetki Belgeli Servis

7/24 Çağrı Merkezi

7/24 Çağrı Merkezi


444 0 517 no’lu Tamircim.net Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.

Klima servisi ekiplerimiz ısıtma ve soğutma gruplarında arıza, kurulum hataları, ana kart ve entegre kartı tamiri, fan arızası, gaz ve kompresör arızaları, bakım, onarım ve montaj gibi ihtiyacınız olan çözümleri kolayca tespit eder ve aynı gün çözüm sunar. Tüm marka ve model klima serilerinde ürün teknolojilerine hakim ekiplerimizle sizlere eksiksiz bir teknik servis deneyimi sunuyoruz.

Uzmanlarımızın yaptığı tüm işçilik ve parça değişimleri 1 yıl garantilidir.


81 ilde ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdahale! Uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve orijinal yedek parça ağımızla aynı gün klima onarım hizmeti veriyoruz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz, güler yüzlü ekibimizle klima tamirinde yetkili servis ayrıcalığı Tamircim.net'te!

Hizmet Verdiğimiz Markalar


Klima servisi hizmetlerimizde klima bakımı, klima demontaj işlemi, arıza tamiri, gaz dolumu, klima sökme ve takma işlemleri vermekteyiz. 21 yıllık sektörel deneyimimiz ve uzman kadromuz ile en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Klima Servisi olarak yıllardır müşterilerimize sunduğumuz güven ve kaliteli garantili servis ve güler yüzlü hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın ve her geçen gün yeni müşteriler kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile sizlere hızlı, titiz ve garantili servis hizmetleri sağlamak vazgeçilmez prensibimizdir.

 

Klimalar hem yaz hem de kış aylarında ev ve iş yerlerinizde konforunuzun vazgeçilmez bir parçasıdır. Klimanızın tamirine, kurulumuna veya mevsimlik bakımına ihtiyacınız olduğunda ürün teknolojilerine hakim ekiplerimizle sizlere eksiksiz bir teknik servis deneyimi sunuyoruz. Klima sesli çalışıyor, klima su akıtıyor, klima ısıtmıyor, klima soğutmuyor, klima arızaları, servis ücretleri gibi tüm soru ve sorunlarınız için 444 0 517 no'lu hattımızdan bizi arayabilir, ücretsiz servis danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Her marka ve model klima için servis hizmeti vermekteyiz.